כשראיתי את ההקדמה להרצאה שלי בארליך –מרכז הצילום – קצת הובכתי.

אבל מבוכה טובה. הם כתבו "אנו שמחים להזמין אתכם להרצאה במתנה בהנחיית צלמת המשפחה מהמובילות בארץ – קרן דניאלי."

קרן דניאלי – צלמת המשפחה מהמובילות בארץ. וואוו. זה מחמיא, ומביך, ומרגש ביחד! כשעסק כזה גדול בוחר לתת לי תואר כזה גדול – מעל הכל – זה מרגש.

אני זוכרת את עצמי לפני קצת יותר מ 4 שנים – מבולבלת, מפוחדת ומאוד שאפתנית – שואלת את עצמי – איך אצליח?? הרי יש אלפי צלמים, אני נכנסת לשוק רווי, אני נמצאת בתל מונד הקטנה, מי יבוא אלי, אין לי סטודיו באמת, ועוד כל מיני דברים כאלה ששמתי לעצמי בראש.

התחלתי אז בחדר שהיום משמש לי סלון. ויתרנו על סלון למען הסטודיו. לא היה לנו סלון בבית. הצילומים הראשונם היו מביכים. ניסיתי לעצב תינוק בן 3 חודשים לצילומי ניובורן – תינוק שלא הפסיק לצרוח ולהתפתל מכאבי בטן, נסעתי לתל אביב וקניתי כל מיני סרטים, בדים, שיפונים ותחרות שהיו נראים לי כרכישה מאוד מוצלחת, קשרתי סרטי תחרה על בטנות הריוניות, ובנוסף רכשתי 2 זוגות נעלי תינוקות מהסופרפארם "כדי שיהיה מה לשים על הבטן".

איך לא עושים צילומי הריון
צילומי הריון בתחילת הדרך

עשיתי מה שראיתי ברשת שכולם עושים. תמחרתי כמו שראיתי ברשת שכולם מתמחרים – פחות קצת – כי אני ב"תהליך חדירה לשוק". זה החזיק מעמד בדיוק 3 שבועות עד שסירבתי להשתמש באביזרים שאני עצמי קניתי, ועשה את העבודה כולה – החלטתי עם עצמי – לעולם לא אוציא יותר תמונות כמו של כולם, תמונות שלא משקפות אותי – אלא משהו שראיתי מתגלגל ברשת.

איך לא עושים צילומי הריון
צילומי ניו בורן בתחילת הדרך

זה היה היום הטוב והרע בחיי העסק שלי, כי הוא היה היום שהכניס אותי לסחרור של הצלחה. הייתי חייבת להצליח. כי ככה החלטתי. ידעתי שיום אחד אהיה מהצלמות הנחשבות בשוק, ידעתי שיום אחד אהיה מסופקת מהעבודה שלי, וידעתי שיגיע היום שבו אצליח לפרנס בכבוד ויותר מזה את בני המשפחה שלי.

צילומי ניו בורן איך עושים את זה נכון
לאט לאט בניתי את עצמי

כשראיתי את המשפט שכתבו ארליך עלתה דמעה בעיני. ההכרה הזאת שלהם בי, וההכרה שלי בעצמי – הנה. הצלחתי. אני יכולה להיות רגועה. (טוב נו, לא באמת רגועה. אחרי כל יעד יש את היעד הבא ? )

.לאחרונה התחלתי גם לקחת חלק בניהול קבוצת "הבית של הצלמים" ששייכת לארליך, לכתוב לארליך תכנים מקצועיים לאתר, ולתת טיפים בדף האינסטגרם שלהם

צילומי הריון יחודיים בסטודיו ורוד
החלטתי לא להיות עוד צלמת כמו כולם

הכי מרגש שיש מי שמעריך אותי ואת העבודה שלי!! יותר כיף שזה גוף כזה גדול.

תודה גדולה!

נתראה בהרצאה ב 23.04.18 בשעה 19:00 "איך מנהלים עסק מרוויח בצילום" ההרצאה היא חינמית. כל מה שצריך לעשות זה להרשם בלינק.