בואי נודה בשקט, רק בינינו… תקופת ההריון היא אחת התקופות המשוגעות בחיינו.

הגוף עובר שינויים רבים. יש כאלה שאנחנו אוהבות יותר, וכאלה שקצת פחות
(בואי נסכים שבחילות הבוקר הן לא הדבר הכי כיפי בתקופה הזו ;-)).

אם כבר אי אפשר להסתיר, אז למה לא לתעד?

בתחילת ההריון אנחנו מנסות להסתיר, לטשטש, אבל ברגע שהחזה מתחיל להפגין נוכחות והחולצות מתרחבות, אנחנו כבר שומעות את הלחשושים.. (אם לומר את האמת, אין סבתא שאנחנו באמת יכולות לעבוד עליה…).

אצלי זה התחיל באיחור של המחזור, החזה כואב, קצת בחילה, ו….שלחתי את הבעל לחנות הקרובה לקנות ערכה ביתית לגילוי הריון (אל תגידי לי שאת הצלחת לחכות עד לתור הפנוי הקרוב אצל הרופא…?).

שתי דקות של ציפייה שאי אפשר לתאר – מה יגיד המקלון? פס אחד או שניים..? הנה! שני פסים.

שקט…

אני חושבת שמעולם לפני כן לא רצו לי בראש כל כך הרבה מחשבות בזמן כל כך קצר.וכמה רגשות אפשר להרגיש באותו רגע אחד… אושר, שמחה, פחד, ביטחון, ושוב פחד, ושוב שמחה. אני רוצה לרוץ החוצה ולצעוק – לספר לכל העולם, להתקשר לכולם, לחלוק, אבל…

צריך לחכות. עוד קצת.

ואני יוצאת למסע חיי.

את באה לכאן הרבה?

כל הריון – בין אם הוא ראשון, שני, שלישי או עשירי, הוא מסע מיוחד ומרתק בפני עצמו.

הסקרנות שמלווה אותנו כל החודשים האלה תחזור בכל פעם. 9 חודשים של ציפייה חסרת מעצורים –מאיזה מין הוא? מתי הוא כבר יגיח לעולם? איך הוא יראה? וברגע האמת – רק שיהיה בריא.

אז כמו כל מסע בחיים, גם את המסע הזה רצוי ונעים לתעד.

צילומי הריון מגיעים במגוון סגנונות ורעיונות – צילומי הריון בסטודיו, צילום הריון תיעודי בבית, צילומי הריון בחיק הטבע, אם כבר יש לך ילדים – צילום הריון ומשפחה, והאפשרויות עוד רבות ומגוונות. לכן חשוב מאוד לבחור ולהבהיר מראש מה את אוהבת, ואיזה סוג צילום את רוצה:

האם את טיפוס של צילומי סולו? האם תרצי את הילדים שלך או בן זוגך איתך? האם את מעדיפה צילומים סטריליים או שתפאורת הטבע קורצת לך יותר? כמה חשוף יתאים לך? האם צילום הריון בעירום, או עירום חלקי, באים בחשבון?

צילום הריון בסטודיו - קרן דניאלי

ברור שצלמת

בצילום הריון חשוב שתרגישי חופשיה, טבעית ופתוחה.

חשוב שתתחברי אל עצמך, לרגעי הקסם החד פעמיים האלה, הרגעים שבשבילם הגעת עד כאן.

בוק הריון טוב מתחיל ביכולת שלך לחוש בטוחה. לכן את צריכה לדעת מראש שהצלמת שבחרת מקצועית ומתייחסת לאיכות הצילום, גיוון הסטים, גיוון באקססוריז, תאורה נכונה ומחמיאה, איפור נכון ועדין, וחשיבות התקשורת שלך איתה.

בכל סשן אני נפגשת עם אישה שונה וחד פעמית. לכל אישה ואישה אופי ורצונות שונים לחלוטין מקודמתה, ולכן אני עושה כל שביכולתי כדי להביא לידי ביטוי אותך באופן אישי ע"י התאמת הלבוש, התאורה, התפאורה, הרקע, ואפילו סגנון הצילום. כל מה שאת צריכה לעשות – הוא להביא את עצמך, ולא פחות חשוב, את הרגשות שלך. ולכן הסשן בסטודיול'ה צילום מתוכנן לפי 3 שעות צילום, זאת על מנת שתוכלי להכיר לאט את המקום ואותי, להתרגל אל הרעיון של המצלמה והפלאשים, שתיכנסי לאווירה ותתחברי לחוויה, וכמובן כדי שתעברי מן ההיכרות הראשונה (ולפעמים הקצת מרתיעה) עם המצלמה, לתחושות נוחות שתאפשר זרימה טובה של הסטים הבאים.

כשאני מצלמת צילומי הריון חשוב לי לשמור על הגבולות שלך, על תחושת הנוחות ההכרחית של כל אישה עם גופה ועם החיים שצומחים בתוכה. זהו המפתח להצלחת צילום שיהיה מזכרת נעימה מתקופת ההריון הקסומה. אני יודעת שאת מפקידה בידי את שמירת זכרונות המסע שלך, ואני אעשה הכל כדי שגם בעוד 20 שנה כשתפתחי את האלבום, תזכרי בתקופה זו כנעימה.

בסטודיול'ה צילום אני יוצרת למענך אווירה נינוחה וכיפית כך שחווית הצילום עצמה תהיה מאוד נעימה וחיובית בשבילך.

להשארת פרטים ויצירת קשר