צילומי הנקה

הנקה היא אולי הדבר הכי אישי ואינטימי שאת בוחרת להעניק לתינוקך. צילומי הנקה באים לתעד תקופה שלא תחזור על עצמה. צילום הנקה הוא יחודי ואישי ,זכרון לתקופה הכי יפה שלך איתו.


הנקה בעבודה

הנקה בעיר

צילומי הנקה לירון זהבי

אוכלים בכיכר רבין

הנקה בשרונה

צילומי הנקה בטבע

ארוחה בשרונה

פיקניק בטבע

הנקה ברחוב

אנושקה

צילומי הנקה

צילום הנקה בשרונה

פיקניק באדום

צילום הנקה

רק אימא יכולה להבין את הקשר המיוחד שנוצר בינה לבין התינוק ברגעי ההנקה. את הרגעים המיוחדים ניתן לבטא בצילומים יפהפיים בעזרת קרן דניאלי מסטודיול'ה צילום, צלמת משפחה מקצועית ואם לשלוש בנות. ברשותה של קרן מצויים כל הכישורים והניסיון על מנת ללוות אותך ב צילומי הנקה, שיבוצעו במגוון לוקשיינים ויבטאו את הקשר המיוחד שבין האם לתינוקה.

 

שינוי הגישה להנקה

נשים היולדות כיום חיות בחברה שבה הנקה נתפסת כלגיטימית וחיובית. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי גישה זו לא רווחה בדורות הקודמים שהעדיפו לכאורה את חידושי הקדמה, בדמות מזונות מעובדים שנצרכו בבקבוקים. בנוסף לכך, בעבר פעולת ההנקה נתפסה כאקט שיש לבצעו רק בבית מבלי לחושפו בציבור. כפועל יוצא, מכך אישה מניקה נדרשה לשאוב חלב מחזה במידה והתכוננה לצאת עם תינוקה מביתה. למרבה המזל, כיום היחס והגישה השתנו לחלוטין, וכבר בבית החולים מעודדים אותנו להניק ולא להתבייש בפעולה זו. עקב השינוי נשים רבות מעוניינות לתעד את הרגעים המיוחדים עם צילומי הנקה מקצועיים ומרגשים, כפי שמבצעת הצלמת המקצועית קרן דניאלי.

ייחודו של רגע ההנקה

כאם לשלוש בנות אני מכירה את החוויה הייחודית והמופלאה שבהנקה. זוהי פעולה המאפשרת לגופנו להעניק לתינוק את התזונה הטובה ביותר, ובנוסף יוצרת קשר וחיבור אינטימי ומיוחד בין האם לתינוקה. את הקשר הזה אני מבטאת בצילומי הנקה אישיים, אומנותיים ומרגשים, המשקפים רגעים עדינים, טהורים וייחודים אלו באופן מרהיב ויפיפה. הצילומים יכולים להתקיים בסטודיו, בבית, בטבע, לבד עם התינוק או לצד האבא ואחים נוספים, בזמני ההנקה בקצב ובזמן הנוחים לתינוק לאם.

 

צילומי הנקה לתינוקות

צילומי ניו בורן אפשריים רק בשבועות הראשונים שלאחר הלידה, בתקופה בה התינוק עדיין ישן שינה עמוקה וניתן לפסלו במגוון תנוחות. לעומת זאת, צילומי הנקה ניתן לבצע בכל גיל ולאורך כל תקופת ההנקה, מכיוון שעבור התינוק זמן ההנקה מהווה רגע של שקט, שלווה ומנוחה, בו הוא מתנחם ונהנה מהחום, המזון והביטחון של אימו. על כן, רגעי ההנקה מעניקים לי כצלמת מגוון הזדמנויות להנציח מצבים אמיתיים וייחודיים במקומות ובתנוחות יצירתיות, יפות מאוד ומעוררות עניין.

 

הזמנת צילומי הנקה

להזמנת צילומי הנקה אינטימיים ומרגשים  צרו קשר עם סטודיול'ה צילום של קרן דניאלי בטלפון 054-2471818. התקשרו כבר עכשיו לקביעת מועד צילומים ולקבלת מידע ופרטים נוספים בנושא.

להשארת פרטים ויצירת קשר