צילומי משפחה

בקצב החיים המטורף שלנו אנו נוטים להזניח את הרגעים החשובים באמת. צילומי משפחה הן הזדמנות נפלא לעצור את המירוץ. בצילום משפחה תקבלו תמונות נהדרות שתמיד יזכירו לילדכם כמה הם חשובים לכם.


צילומי משפחה והריון

צילום משפחה ותאומים

אהבה כפולה

צילום משפחה בסטודיו

משפחה והריון

צילומי משפחה וילדים בסטודיו

צילום משפחה והריון

נדנדה

סבא סבתא בן בנות

אלון בצילומי משפחה

צילומי משפחה בטבע

אהבה

סבא וסבתא

משפחה בחורשה

הפוך

הורים וילדים

משפחה בטבע

אבא סבא ובת

בעידן המדיה הדיגטלית הצילום הוא כמעט דבר של מה בכך.כולנו מסתובבים עם מכשירים ניידים ומצלמות קטנות, ומתעדים כל רגע שאנחנו רוצים בחיינו.עם זאת, ואולי בגלל זה,  צילומי משפחה הולכים ומתפתחים דווקא בתקופה האחרונה .

מאיפה בא פתאום הטרנד הזה?

אז זהו, שצילומי משפחה הם לא המצאה חדשה.
למעשה, תחום זה מוכר כבר משלהי המאה ה 19, אז התחילה ג'וליה מרגרט קמרון לצלם נשים הקרובות אליה, ואת בנותיהן.

בהמשך נפתחו ברחבי אירופה סטודיואים לצילום, וראשי המשפחות החשובות היו אוספים את כולם, והולכים ליצור דיוקן משפחתי בסטודיו אצל צלם נחשב.

ילדי שנות ה 70 וה 80 בטוח זוכרים את הצלם שהגיע לגן הילדים וצילם אותם, או את הצילום שלהם בתור ילדים בסטודיו בשחור –לבן. לרובנו יש אלבום "אקורדיון", שנשכח אי שם בין התמונות הישנות, ובו אנחנו מתועדים בתנוחות "יום-יומיות" – עם שפורפרת הטלפון, הרובוט צעצוע, או הבובה האהובה.

לכבוד מה?

צילום ילדים ומשפחה טומן בחובו קשת רחבה של סוגי צילומים וסיבות להגיע להצטלם – מצילום ימי הולדת של תינוקות (גיל שנה ומעלה), צילום הילד לפני ואחרי ה"חאלקה", ועד כינוס כל המשפחה לטובת צילום משפחתי, למשל לציון אירוע מיוחד או כמזכרת בין דורית.

אצלי או אצלכם?

בצילום משפחה אני מתאימה את הסט ואופי הצילום לאופי המשפחה וגיל הילדים במשפחה. אם יש תינוקות, הצילומים יהיו תוך כדי משחק / שיר, והמוסיקה תהיה בהתאם. אם הילדים כבר גדולים יותר, נוכל ליצור פריימים מסודרים ומוקפדים יותר.

בחירת צלמת משפחה שתתאים לכם יכולה לעשות את ההבדל בין צילומים מוצליחם לפחות מוצלחים. גם אם תמצאו שתי צלמות מקצועיות באותה מידה, חשובה הכימיה עם הצלמת ואהבתכם לסגנון הצילום שלה.
בבחירת צלמת משפחה, חשוב שתחליטו מראש איזה סוג צילום הייתם רוצים. צילום משפחה תיעודי אצלכם בבית? צילום משפחה מבוים אצלי בסטודיו? צילומי תינוק שאליו מתלווים צילומי משפחה? מי ומה הוא הנושא של הצילום?

ככל שנדע יותר פרטים מראש על הסשן, כך נוכל לנהלו בצורה זורמת ומאורגנת יותר.

משפחה היא שמחה

אחד הדברים שאני הכי אוהבת בצילומי משפחה היא שזו אולי המתנה הנפלאה ביותר ליום ההולדת של סבא או סבתא – תמונה של כל הילדים, הנכדים, ואפילו הנינים. זו הזדמנות מצויינת לכנס את כל צאצאי המשפחה, ולקבוע יום צילומים שהוא גם מזכרת חיים נפלאה, וגם יום כיף לכולם.

בסטודיול'ה צילום אני דואגת להתאים את עצמי למשפחה, ואת נושא הצילום בהתאם, כך שחווית הצילום עצמה תהיה תמיד מאוד נעימה וחיובית בשבילכם.

להשארת פרטים ויצירת קשר