צילומי הריון

צילומי הריון בסטודיול'ה צילום הם חוויה מרגשת עבור שתינו. באווירה אינטימית ונינוחה, נתחיל את צילומי ההריון לא לפני שהכרנו קצת אחת את השניה. כצלמת הריון אני נותנת דגש על נשיותך, יופייך, והשינוי העצום שמתחולל בתוכך – ההריון


בשמלה לבנה

צילומי הריון בסטייל

ענת המדהימה

צילומי הריון בסתיו

הריון מושלם

הפקת הריון במדבר יהודה

החדר כבר מוכן

הריון בקיץ חם

הריון מושלם בסטודיו

צילומי הריון בחוף הים

צילומי הריון בטבע

שמלה לבנה ביער

צילומי הריון בעירום

בטן אהובה

דנה ודניאל צילומי הריון

אודרי בהריון מושלם

הריון בוטיק בטבע

מהסשן של בת אל

פורטרט בצילומי הריון

צילומי הריון בשקיעה

הריון קסום ביער

הפקת בוטיק בים המלח

צילומי הריון באביב

מבעד לעצים

דנה ודניאל

צילומי הריון באדום

ענת צילום הריון בטבע

הריון מושלם בסגול

ברכה והנדנדה

צילום הריון בסטודיו

סגול בין העצים הנדירים

צילום הריון עם הילדים

צילומי הריון ומשפחה 1

זוג מקסים

צילום הריון עם זר ושמלה לבנה

מחכים לך

נוף עוצר נשימה

צילומי הריון ומשפחה

כשהטבע מושלם

שמלה סגולה

נשיקה

צילומי הריון בבית

אין כמו הטבע

הריון ביער

ים ים

הריון בבית

שלושת האהובים בים

צילומי הריון בסטודיול'ה צילום מתבצעים באווירה אינטימית ואישית, ומביא אותך למקום בו תרגישי הכי בנוח עם עצמך, איתי ועם המצלמה.

לאחר ההיכרות הראשונית איתי ועם הסטודיו, נתחיל את סט הצילומים, שבמהלכו אנחה אותך בדיוק איך לשבת, לעמוד או לשכב ולאן להסתכל, כך שנוכל להגיע לתוצאה מושלמת גם אם זו הפעם הראשונה שלך מול המצלמות.

כדאי להביא מספר סטים של בגדים, כדי לקבל מגוון רחב של תמונות. מעבר לבגדים שאת תביאי איתך, הסטודיו מאובזר במגוון בדים ואקססוריז אותם אני מתאימה לכל אישה באופן אישי, כך שנגיע בדיוק למה שאת אוהבת.
צילומי הריון נעשים בדרך כלל בשבועות 32-36, כדאי להזמין מקום כבר בתחילת השליש השני להריון.

צילומי הריון בטבע

כאשר את נמצאת בתוך ההיריון נדמה לך שמדובר במסע נצחי, אך האמת היא שמדובר ברגעים קסומים בודדים בחיים שלא יחזרו על עצמם. אלו הם רגעים ייחודים המגלמים בתוכם את מלוא פלאי הבריאה, ואין תפאורה מושלמת יותר להביעם מאשר הטבע עצמו.

סטודיול'ה הינו סטודיו צילום בוטיק המתמחה ביצירת חוויה שלמה, אישית ואינטימית של צילומי הריון בטבע. בתור צלמת מנוסה המתמחה בצילומי הריון אני מודעת היטב לצרכייך המיוחדים, ועושה הכול על מנת להשרות אווירה תומכת שתאפשר לך לבטא את מלוא נשיותך.

להביע את יופיו של הרגע

שמי קרן דניאלי ואני מתמחה בצילום רגעים אישיים ואינטימיים בחיי האישה ומשפחתה, לרבות צילומי הריון והריון בטבע, צילומי ניו בורן, תינוקות, משפחה בוק בת מצווה. כל סט וכל צילום הריון בטבע נערכים באווירה אישית ואינטימית, כדי שתוכלי לחוש בנוח עם עצמך ועם גופך, וכן עם הסביבה, הצלמת ומצלמתה.

מן הרגע שתתחילי להרגיש בנוח אוכל להתחיל ליצור ולהביע את מלוא יופיו של הרגע, ולבטאו באופן המרהיב ביותר בעין המצלמה. על כן, צילומי ההיריון בטבע מהווים הרבה יותר ממזכרת נהדרת, שכן הם מאפשרים לך להביע באופן שלם וסוחף את מלוא העוצמה, הרגש, הייחודיות והנשיות המגולמים בהריונך.

להרגיש ולהיות נשית ויפה

שאיפתי כצלמת מקצועית ומנוסה היא להעניק לך חוויה קסומה ומזכרת מרהיבה ואומנותית, המביעה את מלוא ההדר והיופי הנשי שלך. בכדי ליצור את רגעי הקסם הללו אנחה אותך צעד אחר צעד כיצד להגיע לתנוחות ולפוזיציות המחמיאות ביותר לך, לסביבה הטבעית ולעין המצלמה. בנוסף, אני ממליצה שתביאי לסט הצילומים בגדים ואבזרים שישולבו עם מיטב האקססוריז, הבדים והתלבושות של הסטודיו, בהתאמה מלאה אלייך.

לקבלת מידע נוסף

אני מזמינה אותך להתקשר אליי לסטודיול'ה צילום בטלפון 054-2471818 וביחד נתחיל בתהליך מרגש וקסום שינציח את הרגעים המיוחדים בחייך ובחיי משפחתך.

להשארת פרטים ויצירת קשר